Βρες απαντήσεις για τα μαθήματά σου!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Εδώ θα βρεις τις απαντήσεις για σχολεία δευτεροβάθμιας και όχι μόνο εκπαίδευσης!Βρες απαντήσεις για γραπτά, περιλήψεις, φυλλάδια και τα πιο σως που πρέπει να ξέρεις!
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Αξίζει;

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
teliosmetonma
V.I.P. Member
V.I.P. Member



Posts : 5
Join date : 29/09/2018

Αξίζει;               Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αξίζει;    Αξίζει;               EmptyΣαβ Σεπ 29, 2018 3:54 pm

Είναι σίγουρο πως αξίζει η δημιουργία αυτού του σάιτ από τη στιγμή που υπάρχουν χίλια δυο λυσάρια;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 11
Join date : 18/09/2018
Location : Σπίτι μου

Αξίζει;               Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει;    Αξίζει;               EmptyΣαβ Σεπ 29, 2018 5:08 pm

Μα,φυσικά και αξίζει.Κατ' αρχάς,σε σχέση με τους άλλους,είμαστε μια ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ,η οποία βοηθάει τα μέλη της,και τα διορθώνει.Και επίσης αν σκεφτείς,ότι υπάρχουν σάιτ τα οποία γράφουν(κάποιες φορές)ό,τι να 'ναι,μόνο και μόνο για να κερδίσουν τα κλικ μας,σε σχέση με εμάς,που είμαστε ακόμα μαθητές,και προσθέτουμε απαντήσεις από τα περσινά βιβλία που διαθέτουμε,τότε σίγουρα κερδίζουμε την εμπιστοσύνη των αλλωνών.Εκτός αυτού,εδώ,όποιος θέλει,εκτός από το να ψάχνει για μαθήματα,μπορεί και να συζητάει με τα άλλα μέλη της κοινότητας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://apantiseis.forumgreek.com
teliosmetonma
V.I.P. Member
V.I.P. Member



Posts : 5
Join date : 29/09/2018

Αξίζει;               Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει;    Αξίζει;               EmptyΣαβ Σεπ 29, 2018 6:10 pm

Συγγνώμη αλλά πόσοι στην ηλικία των 13-17 νομίζεις υπάρχουν ακόμα που να τριγυρνούν σε φόρουμς; Να τελειώσουν τις ασκήσεις τους θελουν και μετά fb, instagram... Θα συμμετείχα αν ήμασταν τουλάχιστον 10 μέλη στην ίδια ηλικία αλλά που να τα βρεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 11
Join date : 18/09/2018
Location : Σπίτι μου

Αξίζει;               Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει;    Αξίζει;               EmptyΣαβ Σεπ 29, 2018 9:48 pm

Εφοσον οπως ειπες τοσα 'λυσαρια',ολο και καποιοι θα ψαχνουν για κατι που να τους δυσκολευει!Χωρις προωθηση,δεν προκειται να υπαρξει επιτυχια σε ενα φορουμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://apantiseis.forumgreek.com
teliosmetonma
V.I.P. Member
V.I.P. Member



Posts : 5
Join date : 29/09/2018

Αξίζει;               Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει;    Αξίζει;               EmptyΚυρ Σεπ 30, 2018 4:56 pm

Ναι μόνο που εδώ τα δικά μας μαθηματα δεν κάνουμε, και θα κάνουμε όλου του βιβλίου;; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 11
Join date : 18/09/2018
Location : Σπίτι μου

Αξίζει;               Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει;    Αξίζει;               EmptyΔευ Οκτ 01, 2018 3:58 pm

Εγω προσωπικα προσπαθω να προσθεσω τα μαθηματα που εκανα περυσι(οσα ειναι σωστα Razz ),και οτι μπορω απο φετος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://apantiseis.forumgreek.com
teliosmetonma
V.I.P. Member
V.I.P. Member



Posts : 5
Join date : 29/09/2018

Αξίζει;               Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει;    Αξίζει;               EmptyΤρι Οκτ 02, 2018 9:01 pm

Δεν αξίζει, ξέρω τι σου λέω, έχω δημιουργήσει και γω φόρουμς που κατάλαβα αν θα πάνε καλά. Εσύ δεν έχεις και πολλές γνώσεις από forumotion για να δημιουργήσεις κάτι διαφορετικό. Μάθαινε με αυτά τα φόρουμς αλλά μην ελπίζεις πως θα κάνουν επιτυχία Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 11
Join date : 18/09/2018
Location : Σπίτι μου

Αξίζει;               Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αξίζει;    Αξίζει;               EmptyΤρι Οκτ 09, 2018 5:51 pm

Μην παρεξηγηθεις....αλλα εσυ ο ιδιος μου ειπες πως δημιουργησες καμια 20αρια φορουμς εκ των οποιων μονο το ενα εκανε "επιτυχια", και αυτο γιατι:

1)Βρισκεται στις φιλικες ιστοσελιδες της κοινοτητας του gt

2)Απο τα 290 περιπου μελη(μαθαμε απο που ηρθαν),εχετε δημοσιευσει καπου στα 35,000 μυνηματα,εκ των οποιων τα 16,000 τα εκανες εσυ,τα 7,000 τα εκανε ενας αλλος και τα 4,000 ενας τριτος(τυχαινει να μου δοαφευγουν τα ονοματα)
Αρα,16,000+7,000+4,000=27,000 μυνηματα μονο απο τρια μελη(αυτο δειχνει πως μονο εσεις συμμετεχετε στο φορουμ).Επειδη λοιπον εχεις 270 ανενεργα μελη,θεωρεις πως κανεις επιτυχια;Σε σεβομαι οσο μπορω αλλα δεν ανεχομαι να με διορθωνεις παντου...Βεβαια σεβομαι τις αποψεις που και σε ευχαριστω για την βοηθεια που μου εδωσες αλλα ακομα μαθαινω(οπως ηδη ξερεις)και λογικο να κανω λαθη...Και παλι μην το παρεις στραβα ή μην νομιζεις οτι σε μισω ή κατι παρομοιο...Λεω απλα οτι βλεπω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://apantiseis.forumgreek.com
 
Αξίζει;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Βρες απαντήσεις για τα μαθήματά σου! :: Καφενείο-
Μετάβαση σε: